تبلیغات

بهترین دندانپزشک تهران و همچنین عوامل موثر در هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می خواهیم بهترین دندانپزشک تهران و همچنین عوامل موثر در هزینه ایمپلنت دندان را بررسی کنیم ؛ با ما همراه باشید.


بعضی از افراد به دلایل مختلفی از جمله افزایش سن و مشکلات دیگری که احتمال دارد برای هرکسی اتفاق بیافتد، ممکن است یک یا چند دندان خود را از دست بدهند. که این اتفاق می تواند مشکلاتی از جمله مشکلات ظاهری و کاهش اعتماد به نفس افراد و همچنین ناراحتی های ناشی از خوب غذا نخوردن و دیگر مشکلات این چنینی دیگری را به همراه داشته باشد. به دلیل وجود همین مشکلات افراد به دنبال روش دائمی برای جایگزین نمودن دندان های از دست رفته خود هستند. که متداول ‌ترین روش‌های جایگزینی دندان‌های آسیب دیده یا از دست رفته عبارت اند از: دندان مصنوعی، بریج و ایمپلنت. که ایمپلنت دندان تنها روش دائمی و ماندگار پر کردن جای خالی دندان‌ها است ومزایای زیادی هم برای بیمار به دنبال دارد. ایمپلنت در واقع یک پایه فلزی از جنس تیتانیوم است که درداخل استخوان فک بیمار قرارداده می شود و نقش ریشه دندان را ایفا می کند. پایه تیتانیومی هم چون یک پیچ کوچک، با کمک دستگاه های پزشکی مناسب،توسط دندان پزشکی متخصص داخل لثه جای گذاری می شود. تیتانیوم سازگاری بسیاری با استخوان های فکی دارد، از این رو از تیتانیوم در ساختار آن استفاده می شود و بعد از جای گذاری فلز تیتانیوم درون لثه بیمار، پوششی از جنس سرامیک بر روی آن پایه فلزی قرار می گیرد که این پوشش سرامیکی نقش تاج دندان را ایفا می کند که با اتصال دهنده ای به نام اباتمنت، به پایه تیتانیومی، متصل می شود. ایمپلنت های دندان دقیقا مانند یک دندان طبیعی عمل می کنند تا جایی که بعد از کاشت دندان ها، متوجه تفاوت آن ها با دندان های طبیعی خود نخواهید شد. به همین خاطر ایمپلنت ها یک درمان سالم و مطمئن برای دندان های از دست رفته شما خواهند بود و تا زمانی که از این ایمپلنت ها خوبی مراقبت کنید و استخوان های فک ها شرایط لازم برای نگهداری از ایمپلنت ها را داشته باشند، این درمان، یک درمان دائم برای دندان های از دست رفته خواهد بود.

هزینه ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان به دلیل موفقیت های بالای آن و طول عمر بسیار بالای آن، به عنوان بهترین درمان برای جایگرین کردن دندان های آسیب دیده شناخته می شود.
قیمت ایمپلنت دندان متفاوت است که این تفاوت قیمت ایمپلنت دندان ها به عوامل مختلفی بسنگی دارد که در ادامه عوامل موثر در تعیین قیمت ایمپلنت دندان ها را شرح خواهیم داد.
مهمترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه ایمپلنت
۱. برند ایمپلنت
۲. جنس ایملپنت دندان
۳. کشور سازنده ایمپلنت دندان
۴. نوع متریال ایمپلنت دندان
۵. زمان کاشت ایمپلنت
۶. پزشک متخصص کاشت ایمپلنت دندان که در این زمینه دکترعلیرضا انصار را می توانید به عنوان بهترین دندانپزشک بهره بگیرید که در ادامه توضیحات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد.
ایمپلنت دندان یک جراحی چند مرحله ای است که به دو شکل توسط یک پزشک خوب و ماهر و یا چندین دندانپزشک دارای تخصص های مختلف انجام می گیرد. یکی از عوامل تعیین کننده سقف و تخمین هزینه ایمپلنت دندان ها، استفاده از این روش توسط یک یا چند پزشک متخصص می باشد. تبحر و مهارت دندانپزشک معالج تاثیر بسیار زیادی در تخمین هزینه های ترمیم زیبایی دندان در این عمل ترمیمی دارد.
علاوه بر عوامل مؤثر ذکر شده درتعیین هزینه ایمپلنت دندان عوامل دیگری هم وجود دارند به عنوان مثال تعداد ایمپلنت های مورد نیازفرد قطعا درهزینه نهایی ایمپلنت تاثیرگذارخواهد بود هم چنین برخی موارد وجود دارد که استخوان بیمار کم شده است یا اصطلاحا استخوان تحلیل رفته است یا اینکه بیمار دارای پوکی استخوان باشد، نیاز به روش پیوند استخوان می باشد که به هزینه نهایی ایمپلنت دندان اضافه خواهد شد. علاوه بر موارد ذکر شده ایمپلنت در اصلاح طرح لبخند هم کاربرد به سزایی دارد که این عامل هم در هزینه ایمپلنت تاثیر خواهد داشت. چرا که اصلاح طرح لبخند یعنی زیباتر کردن لبخند شما به این ترتیب که وقتی که شما دندان های مناسبی دارید و بعد از معاینه توسط یک دادنپزشک خوب در این زمینه (که در ادامه توضیحات کاملی درباره آن در اختیارتان قرار خواهیم داد) زمانی که از پوسیده نبودن دندان ها و سالم بودن بیشتر آنها اطمینان پیدا کردین اما به دلیل از دست دادن یک یا چند دندان و خالی شدن جای آنها و یا ساز نامناسب ،به هم ریختگی و رنگ مامناسب دندان ها ظاهر و لبخند زیبایی نداردی و دوست دارید تغییری در دندان هایتان به وجود آورید و لبخند زیباتری داشته باشید می توانید در این زمان برای پر کردن جای خالی دندان ها از طریق یک متخصص خوب برای ایمپلنت نمودن دندان استفاده کنید و با پر کردن این جای خالی و دیگر اقدامات مورد نیاز برای اصلاح طرح لبخند که به هر نوع درمان دندان ها اطلاق می شود که برای زیبایی انجام می شود و مجموعه ای از درمان های زیبایی دندان را دربرمی گیرد تا لبخند زیبایی را به شما هدیه دهد. همچنین اصلاح طرح لبخند شامل اقدامات دیگری به جز ایمپلنت دندان ها است نظیر بلچینگ کردن یا سفید کردن دندان‌ها ، لمینت کردن دندان ها، کامپوزیت دندان، روکش‌گذاری فول یا سرامیکی، ارتودنسی دندان، برطرف‌ کردن فاصله دندان ها ، برطرف کردن کوتاهی و بلندی دندان‌ها و دیگر اقدامات مورد نیاز تا توسط آن ها رنگ ، شکل ، فرم ، موقعیت و دیگر موارد مورد نیاز را اصلاح کنیم تا بتوانیم لبخند زیبا و جذابی را به شما هدیه دهیم، که این اقدامات برای هر فرد متفاوت خواهد بود، که البته انجام تمام این موارد برای همه افراد لازم نیست و هزینه هر فرد به فرد دیگری متفاوت است و به همین علت بدون معاینه بیمار توسط دندان پزشک زیبایی ماهر نمی ‌توان قیمت دقیقی برای آن با توجه به اقدامات صورت گرفته در آن در نظر گرفت. نکته مهم دیگری در اصلاح طراح لبخند این است که این درمان تنها در افرادی که دارای دندان های خراب ، دندان های شکسته ، نامرتب و نداشتن یا چند دندان ودندان های تغییررنگ یافته هستند ، انجام نمی شود بلکه در کسانی که دندان های خوب و سالمی دارند نیزگاهی می توان توسط دندان پزشک خوبی با تغییرات کوچکی در فرم دندان ها و یا سفید کردن دندان ها می توان تغییرمثبت چشمگیری را در ظاهر شخص و لبخند او ایجاد کرد.

معرفی پزشک خوب برای ایمپلنت دندان در تهران
اگر به دنبال بهترین دندانپزشک تهران برای انجام اقدامات درمانی و زیبایی دندان هایتان هستید دکترعلیرضا انصار می تواند انتخاب مناسبی برای کمک به درمان بی دندانی و دیگر درمان های مورد نیاز، زیبایی ظاهری تان و ایمپلنت دندان های شما و هم چنین اصلاح طرح لبخند شما باشد. هم چنین اگر قصد انجام اصلاح طرح لبخند را دارید و ازهزینه های آن اطلاعاتی ندارید، می توانید برروی عبارت هزینه اصلاح طرح لبخند کلیک نمایید تا از هزینه ها و عوامل موثر بر هزینه اصلاح طرح لبخند مطلع شوید.
هزینه‌های دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت و همچنین هزینه اصلاح طرح لبخند بسته به شرایط فرد متفاوت است. با این وجود برای آگاهی از هزینه‌ها می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۲۷۷۸۴۰۰ تماس بگیرید.

مقایسه روش‌های کاشت مو: کدام روش کاشت مو برای شما مناسب‌تر است؟

مقاله قبلی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تبلیغات