بهترین روش برای زندگی کردن
اطلاعات عمومیسبک زندگیسلامتمشاوره

بهترین روش برای زندگی کردن

بهترین روش برای زندگی کردن

راه‌هایی هست که شما می‌توانید بیشترین انرژی مثبت را به زندگی خودتان وارد کنید.

منظور ما این است که ما می‌دانیم که چه چیزی باعث آلودگی می‌شود؟ چه چیزی باعث نقص‌های مادر زادی می‌شود؟

چیزی که هست این است که ما مواد شیمیایی زیاد و ویتامین‌های کمی مصرف می‌کنیم.

ما عینا همه‌ی اینها را می‌دانیم، ما می‌دانیم که دنیای خودمان را چطوری سازماندهی کنیم، ولی این کار را نمی‌کنیم؛ ما می‌دانیم که چطوری برای سلامت خودمان برنامه‌ریزی کنیم، ولی هنوز هم فقط آدمهای کمی هستند که این کار را می‌کنند.

راه درست برای اینکه بشود مثل یک شخص سالم و شاد زندگی کرد، انجام کارهای معلومی هست که باید انجام بدهیم. تا از بدن و سلامتی خودمان محافظت کنیم، تا از ذهن خودمان در برابر استرس مراقبت کنیم.

اما ما همگی اینها را می‌دانیم؛ اگر این سوال ها را از هر کسی بپرسید، می‌دانند که چکار باید بکنند تا به یک نسخه‌ی کامل‌تری از شما که می‌توانستید باشید، تبدیل بشوند!

راهکار زندگی بهتر :

– یک رژیم غذایی سالم برای خودتان تهیه کنید ( البته منظور این نیست که رژیم فقط برای کاهش وزن باشد، منظور این است که غذاهای سالمی بخورید).

– خیلی زیاد سبزی بخورید؛ سبزی‌ها پروتئین‌های بسیار با کیفیتی دارند.

– زیاد آب بخورید، نوشابه‌های گازدار نخورید.

-فعالیت بدنی داشته باشید و این را حس کنید که این “ماشین” چه حسی پیدا می‌کند. وقتی که حرکت می‌کند باعث میشود که تنش کمتری به ذهنتون وارد بشود. اینطوری آرام میشوید و از تک‌تک لحظه‌های روزتون لذت می‌برید.

گام دوم : با بقیه خوش‌رفتار باشید. به هر چند نفر که می‌توانید لبخند بزنید. این کار باعث می شود که آنها هم به شما لبخند بزنند.

مثلا وقتی که به یک رستوران میروید، تا جایی که می‌توانید خوش‌رفتار باشید؛ با این روش زندگی جلو بروید و ببینید چقدر موثر است.

کاری را انجام بدهید که همیشه می خواستید در زندگیتان انجامش بدهید. کاری را نکنید که ازش لذت نمی‌برید. اگر هر کس دیگری قبلا توانسته این کار را انجام بدهد، شما هم می‌توانید انجامش بدهید.

بعضی کارها را انجام ندهید. مثلا در خرید ماشینی که نمی توانید از پس هزینه خریدش بیایید، اصرار نکنید. یا برای تامین پول، کارهای احمقانه انجام ندهید.

 

 

بهترین روش برای زندگی کردن

مجله سلامتی پلاس ماد

 

 

علائم هشدار دهنده آنفولانزای خوکی

مقاله قبلی

راز زیبایی پریانکا چوپرا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *