تشویق اطرافیان برای حضور در شبکه های اجتماعی
اطلاعات عمومیدسته‌بندی نشدهسلامتکرونا

تشویق اطرافیان برای حضور در شبکه های اجتماعی

تشویق اطرافیان برای حضور در شبکه های اجتماعی

به گزارش گروه سلامت پلاس ماد به نقل از verywellmind ، فاصله گذاری اجتماعی بهترین ابزار برای جلوگیری از گسترش (COVID19) است. متأسفانه، به نظر نمی‌رسد همه در همان وضعیت باشند که در زمان بیماری همه‌گیر، فاصله فیزیکی را حفظ کنند.

در حالی که بسیاری از مردم در خانه قرنطینه شده‌اند و انجام کاری که می‌توانند برای حفظ فاصله اجتماعی ایمن در زمانی که باید در انظار عمومی انجام دهند انجام می‌دهند، اما برخی هنوز بر بیرون رفتن در گروه‌های بزرگ و یا رفتن به مهمانی‌ها و نادیده گرفتن نگرانی‌های دیگران اصرار دارند.

بسیاری از مردم تلاش می‌کنند تا با والدین سالخورده و پدر بزرگ‌ها و مادربزرگ پیر که هنوز در حال بیرون رفتن و انجام تمام کارهایی هستند که معمولاً انجام می‌دهند، صحبت کنند، اگرچه آن‌ها یکی از گروه‌ها در معرض خطر بیماری هستند.

حتی متقاعد کردن جوانان و نوجوانان بسیار دشوار است در حالی که ممکن است ریسک بالایی از بیماری را نداشته باشند، آن‌ها هنوز هم می‌توانند ناقل باشند و ویروس را به افراد آسیب‌پذیر انتقال دهند.

پس چه کاری می‌توانید با ملایمت و عشق انجام دهید و عزیزان خود را تشویق کنید که دستورالعمل‌های فاصله  اجتماعی برای سلامت خود را دنبال کنند؟ و چگونه می‌توانید دیگران را وادار کنید به شما و فضای شخصی خانواده تان در طی این زمان احترام بگذارند؟ در حالی که نمی‌توانید آنچه را که دیگران انجام می‌دهند را کنترل کنید، مراحلی وجود دارند که شما می‌توانید برای تشویق عزیزان خود برای شرکت در این فاصله اجتماعی تلاش کنید.

آنچه را که انجام می‌دهید به اشتراک بگذارید:

بگذارید دوستان و خانواده تان بدانند که شما قرنطینه هستید. اولین قدم این است که با افراد در شبکه اجتماعی خود درباره تمایل خود برای حفظ قرنطینه در طول همه‌گیری احترام بگذارند.

امیدوارم که عزیزان شما به خواسته‌های شما احترام بگذارند و در زندگی خودشان هم آن را دنبال کنند. اما انتظار نداشته باشید که همه دقیقاً بدانند که این رهنمودها دقیقاً چه هستند. در مورد آنچه انجام می‌دهید و آنچه از دیگران انتظار دارید، دقیق باشید.

توصیه‌های فاصله اجتماعی

اگر ممکن است کار و مدرسه باید در خانه انجام شود.

از تجمع اجتماعی بیش از ۱۰ نفر خودداری کنید.

در رستوران‌ها، کافه ها غذا نخورید.

استفاده از سفارش آنلاین و تحویل با پیک انجام شود.

از سفر کردن، خرید و بازدیدهای مکرر پرهیز کنید.

حداقل ۱ متر و نیم دورتر از دیگران بمانید.

بهداشت را خوب رعایت کنید (اغلب دست‌هایتان را بشویید؛ از لمس کردن صورت خود اجتناب کنید؛ ضد عفونی کردن سطوح را انجام دهید).

به خانه‌های سالمندان و خانه‌های بازنشستگی مراجعه نکنید.

 

 

تشویق اطرافیان برای حضور در شبکه های اجتماعی

مجله سلامتی پلاس ماد

نحوه تمرین همدلی در دوران همه گیری کرونا

مقاله قبلی

رفتار با بچه های زورگو

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *