خدمات پزشکی در منزل با اپلیکیشن پالسی نو
تبلیغاترپورتاژ خبری

خدمات پزشکی در منزل با اپلیکیشن پالسی نو

خدمات پزشکی در منزل با اپلیکیشن پالسی نو

سامانه هوشمند پالسی نو با فراهم سازی بستری کامل و پیشرفته در پی آن است که فرد بیمار بتواند بهترین، راحت ترین و ارزان ترین خدمات پزشکی مورد نیاز خود را پیدا کرده و دغدغه ای جز خود بیماری نداشته باشد.

در بسیاری از مواقع که خودتان یا دیگر اعضای خانواده دچار بیماری می شوند، ناخواسته دچار استرس و یا عدم تمرکز حواس می شوید، فرض کنید در این شرایط قرار دارید، برای رفع این مشکل چه اقدامی انجام می دهید؟

از کجا و چگونه باید خدمات پزشکی را دریافت کنم؟

سریعترین راه های ممکن چیست؟

 با خدمات پالسی نو بیشتر آشنا شوید.

آزمایش خون در منزل

آزمایش خون یک آزمایش ساده می باشد و در زمان کوتاهی انجام می شود اما اکثر مراجعه کنندگان برای انجام این آزمایش ساعت ها در آزمایشگاه ها معطل می شوند.

با روش آزمایش خون در منزل دیگر نیازی نیست که برای انجام یک آزمایش ساده ساعت ها در آزمایشگاه ها باشید و برخی از مراجعه کنندگان مجبور هستند که این کار را چندین بار در سال انجام دهند که با شرایط آزمایشگاه ها می تواند بسیار دشوار باشد.

اگر سالمندی در منزل دارید و یا بیماران خواص و ناتوان که از منزل خارج کردن بیمار کار بسیار سختی می باشد آزمایش خون در منزل راحتترین و سریعتترین راه برای شماست.

چگونه میتوان از این خدمات آزمایش درمنزل پالسی نو استفاده کنید؟ کافی است پس از نصب اپلیکیشن وارد قسمت ازمایشگاه شوید و با تکمیل فرم ساده(عکس از تصویر نسخه پزشک و ارسال) و یا انتخاب نوع چکاپ، سریعا در خواست خود را ثبت و آزمایشگاه را در منزل داشته باشید.

تست کرونا در منزل

تست سریع کرونا با یکی از روشهای تست PCR   و آنتی ژن، تست آنتی بادی انجام میشود که به اینجا ختم نمی شود، چرا که در بهترین حالت باید حداقل ۷۲  ساعت منتظر جواب آزمایشتان باشید.  این روزها در سرتاسر دنیا، محققان در حال آزمایش و انجام تحقیقات لازم برای پیدا کردن درمان و تست سریع کرونا هستند؛ تا در کوتاهترین زمان ابتلای فرد شفاف شود و اقدامات درمانی صورت گیرد.

تست سریع کرونا در حالی است که در برخی از کشورها از جمله ترکیه، برخی از فرودگاه‌های آنان مجهز به تست سریع کرونا شده‌اند و در ۳ ساعت ابتلا و یا عدم ابتلا را تشخیص می‌دهند!

در حال حاضر اگر خواهان انجام تست سریع کرونا هستید، یکی از آزمایش‌های PCR، آنتی ژن و آنتی بادی انتخاب شما و پزشکتان هستند. برای انجام آنها هم، استفاده از خدمات آزمایش کرونا در منزل پالسی نو بهترین انتخاب‌ها برای خارج نشدن از منزل است. قابل ذکر است به ایتمی به عنوان تست کرونا در منزل در اپلیکیشن قرار ندارد و باید شما کاربران عزیز جهت سفارش تست از شماره های پشتیبانی ما استفاده کنید. شماره های تماس ۲۶۸۵۶۲۴۳ و یا شماره ۰۹۱۰۷۵۰۰۹۶۷ که بصورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به شما هستند. بعد از سفارش شما میتوانید همان لحظه از مقدار تعرفه و قیمت انجام ازمایش تست کرونا هم مطلع شوید.

آزمایش کرونا در منزل و تست سریع کرونا پالسی نو، این امکان را فراهم کرده‌است تا بدون مراجعه به بیمارستان و آزمایشگاه ها، در محل زندگی و یا کارتان از شما نمونه برداری صورت بگیرد. ابتدا سامانه پالسی نو را  از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن نصب و اقدام به ثبت مشخصاتتان می‌کنید. پس از بررسی‌های لازم، متخصصان با سرعت با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌ها لازم را جهت مراجعه حضوری انجام می‌دهند.

خوب است بدانید این نمونه برداری در محل، با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و جهت تشخیص مورد بررسی قرار می‌گیرد. فرقی نمی‌کند که تست شما از نوع PCR، آنتی ژن و یا آنتی بادی باشد.

خدمات پزشکی در منزل با اپلیکیشن پالسی نو

رادیولوژی در منزل

در تعریف کلی رادیولوژی می توان این طور گفت یک تخصص در پزشکی است که به تولید تصاویر داخلی بدن از طریق عوامل مختلف فیزیکی، میدان مغناطیسی و غیره می پردازد و از این تصاویر برای تشخیص و درحد کمتری برای پیش آگاهی و درمان بیماری ها استفاده می شود.

هدف از رادیولوژی تشخیص مشکلات داخلی، جلوگیری از صدمه و درد است، تا قبل از اینکه موارد گفته شده دچار تشدید بشوند. زیرا پزشک را قادر می سازد تا بیماری ها را سریع تر و دقیق تر تشخیص دهند.

از رادیولوژی در تشخیص بسیاری از مشکلاتی که برای بدن انسان به وجود می آید استفاده می شود، رادیولوژی می تواند اختلالات مختلفی را تشخیص دهد از جمله موارد زیر:

 • عکس از ریه که در واقع شناسنامه سلامت فرد است
 • عکس از لگن و اندام های های تحتانی
 • لغزش مهره کمر یا ستون فقرات مانند اسپیدیلولیستزیس
 • تشخیص شکستگی ها که یکی از بهترین روش های تشخیصی است
 • بررسی تغییرات پس از عمل جراحی

رادیولوژی در منزل به این معنا است که دیگر نیازی نیست بیمار در بیمارستان یا در کلینیک های عکس برداری حضوریابد و کل فرآیند رادیولوژی  توسط متخصصین، در منزل بیمار انجام می شود.

در حال حاضر تجیهزات رادیولوژی پرتابل (قابل حمل) می باشند. تجهیزاتی که به واسطه سبکی و ابعاد به مراتب کوچک تر در مقایسه با گذشته امکان ارائه ی حساس ترین خدمات پزشکی را به صورت سیار مقدور ساخته است.

به طور خلاصه در فرآیند رادیولوژی در منزل، کارشناس رادیولوژِی به خانه شما مراجعه کرده، تجهیزات عکس برداری را آماده می کند، عملیات رادیوگرافی را طبق دستورات پزشکی، انجام داده و پس از اتمام کار در کمتر از ۱۲ ساعت تصاویر را چاپ شده به شما تحویل میدهند.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه های رادیولوژی در منزل اپلیکیشن پالسی نو را از گول پلی و یا کافه بازار و یا مایکت نصب کنید و یا میتوانید به سایت پالسی نو به مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. سامانه پالسی نو تمامی خدمات در منزل را به صورت یک جا ارائه می دهد و با توجه به نیاز خود می توانید از امکانات آن استفاده نمایید.

خدمات پزشکی در منزل با اپلیکیشن پالسی نو

خدمات پزشکی در منزل به منظور کمک و یاری رساندن به افراد بیمار و یا افرادی که ترجیح میدهند در محیط امن خانه بمانند استفاده میگردد. خدمات پزشکی و مراقبت در منزل مزایای بسیاری دارد و یکی از مهم ترین آن این است که به جای بیمارستان و یا مراکز درمانی ( که این روزها بخاطر شیوع ویروس کرونا) در منزل خود بمانید و به راحتی از امکانات پزشکی بهره مند شوید.

خدمات پزشکی در منزل برای بیمارانی که کم توان هستند و یا بیمارانی که دوران نقاهت پس از عمل جراحی را طی میکند بسیار حائز اهمیت است.

این خدمات از لحاظ هزینه با مراکز بیمارستانی و یا درمانگاهی تفاوت زیادی ندارد مگر در موارد خاص مثل درخواست ویزیت پزشکان متخصص در منزل که قیمت های تعرفه افزایش خواهند داشت.

انواع خدمات پزشکی در منزل

 • پرستاری و مراقبت های درمانی
 • تعویض زخم و زخم بستر
 • تزریقات و سونداژ در منزل
 • ازمایش در منزل
 • تست کرونا در منزل
 • ویزیت پزشک در منزل
 • ویزیت انواع متخصص در منزل
 • ICU – CCU در منزل
 • چکاب ازمایش و سلامتی در منزل

و …

همه و همه در پالسی نو

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات مراقبت در منزل و پاسخ سوالات خود می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند..

شماره های تماس: ۲۶۸۵۶۲۴۳

۰۹۰۱۷۵۰۰۹۶۷ (پشتیبانی ۲۴ ساعته)

 

مجله سلامتی پلاس ماد

زودرنجی و رفتارهای کودکانه ی سالمندان

مقاله قبلی

اگزما و کرونا ویروس

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تبلیغات