تبلیغاتدسته‌بندی نشدهرپورتاژ خبری

لبخندی زیبا با ایمپلنت دندان

لبخندی زیبا با ایمپلنت دندان
دندان ها نقش مهمی را در زیبایی چهره و همچنین زیبایی لبخند دارند.مهم ترین یا می توان گفت اصلی ترین دغدغه ی افرادی که دندان های خود را ازدست داده اند پر کردن جای خالی آن ها با استفاده از روش های نوینی چون ایمپلنت دندان است. داشتن دندان هایی زیبا و خیره کننده برای همه ی ما خصوصا برای افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند یا نقش مهمی در کار و زندگی آن ها دارد بسیار ضروری است.با توجه به پیشرفت هایی که همه روزه در همه ی زمینه ها در حال وقوع است باز هم تعداد اندکی از افراد هستند که دندان های خود را بر اثر پوسیدگی ، بیماری یا شکستگی در یک صانحه از دست داده اند .اگر خاطرتان باشد در گذشته برای درمان چنین عارضه هایی از پل یا پروتز دندانی با استفاده از جراحی لثه برای جایگزینی دندان استفاده می شد.اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی خصوصا در عرصه دندان پزشکی گزینه ی ایده آل تری به نام ایمپلنت دندان به چشم می خورد.
تا حالابرای شما یا نزدیکانتان پیش آمده که از بی دندانی رنج ببرید و نتوانید در جمع ظاهر شوند ؟
حال اگر شما یا فردی مجبور شوید دندان های خود را بر اثر بیماری یا پوسیدگی بکشید یا این که بر اثر حادثه ای از دست داده اید برای جایگذاری دندان از دست رفته ی خود کاشت ایمپلنت دندان را به شما پیشنهاد می کنیم. کاشت دندان همچون لمینت دندان لبخندی زیبا و دلنشینی را برای شما به ارمغان می آورد و باعث ایجاد احساس بهتر و خوشایندی در شما شود. دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان در ایران به شما در داشتن دندان هایی زیبا و یک دست با بهره گیری از بهترین ایمپلنت ها کمک می کند.ایشان با دارا بودن مدرک تخصصی از بهترین مراکز دندان پزشکی در جهان چندین سال است که فعالیت خود را گسترش داده و سابقه ی طولانی مدتی را دراین زمینه دارند. پیشنهاد ما به شما انتخاب دکتر آقاجری به عنوان بهترین پزشک برای رسیدن به اهدافتان می باشد.

چرا ایمپلنت دندان را توصیه می کنیم !!
با کاشت ایمپلنت دندان امکان قرار دادن دندان جدید در همان روز اول کشیدن دندان قبلی برای شما فراهم می شود.همچنین فرآیند ترمیم ایمپلنت دندان در مقایسه باسایر روش های درمانی دیگر بسیار سریع است. ایمپلنت در حقیقت پایه ی فلزی محکم از جنس تیتانیوم مرغوب و با کیفیت است که با قرار گیری در جای دندان ار دست رفته در استخوان فک نقش ریشه ی دندان طبیعی را ایفا می کند با قرار گیری تاج دندان مصنوعی بر روی آن تطبیق دقیق را با دندان های طبیعی شما پیدا می کند. اما در کاشت ایمپلنت دندان دو مورد باید مورد بررسی قرار گیرد که دکتر آقاجری اصل کار خود قرار داده است. این دو مورد عبارتند از :
عفونت دندان : برای کاشت ایمپلنت پزشک مورد نظرتان در ابتدا باید از نظر عدم وجود هر گونه عفونت ، التهاب ، بیماری های لثه و.. اطمینان حاصل کند و در صورت وجود عفونت یا تورم اول به درمان آن ها بپردازد سپس اقدام به کاشت ایمپلنت کند. کیفیت و تراکم استخوان فک : تراکم استخوان فکتان باید به گونه ای باشد که بتوان بدون مشکلی محل خالی دندان را جراحی و پر کرد در غیر این صورت اگر استخوان فک تراکم لازم را ندارد باید در ابتدا به سراغ پیوند استخوانی بروید و بعد کاشت ایمپلنت را شروع کنید.یکی دیگر از عواملی که کاشت ایمپلنت به شما پیشنهاد می شود قیمت ایمپلنت می باشد که در مطب دکتر آقاجری کمترین قیمت در عین بالاترین کیفیت به شما ارائه می شود. کاشت ایمپلنت دندان بدون درد و عوارض کاشت ایپلنت تنها به دو جلسه نیاز است . جلسه اول مراجعه به پزشک و معاینه قبل از درمان است که در همان جلسه ی اول یک برنامه ریزی بر حسب نیازهای شما با همکاری تیمی متخصص تعیین می کند. سپس یک ایمپلنت از جنس تیتانیوم مرغوب در جای دندان از دست رفته کاشته می شود.همزمان که استخوان فک ترمیم می شود اطراف فلز را هم در بر می گیرد و باعث محکم شدن آن در استخوان می شود. هنگامی که ایمپلنت در محل خود ثابت و محکم شد اباتمنت بر روی آن سوار می شود تا بتوان تاج دندان را بر روی آن قرار داد. در نهایت دندان جدید که پزشک از روی قالب های اولیه ای که تهیه کرده است بر روی ایمپلنت قرار داده می شود. این دندان ساخته شده ازلحاظ ظاهری و رنگ تفاوتی با دندان های طبیعی خودتان ندارد و کاملا با آن ها هماهنگی و تطابق دارد.

برتری ایمپلنت دندان از پل و پروتز دندانی در چیست ؟
مهم ترین تفاوت عمده ای که باعث تمایز ایمپلنت دندان با پل و پروتز دندانی شده است در این است که ایمپلنت ها موجب حفظ استخوان فک می شوند در حالی که پل ها و پرتز دندانی می توانند به سایر دندان های شما آسیب جدی و جبران ناپذیری را وارد کنند. هنگامی که ایمپلنت در جای دندان از دست رفته قرار می گیرد بدون هیچ گونه آسیب یا فشاری به دندان های اطراف خود باعث ثبات و استحکام در استخوان فک می شود. همچنین ایمپلنت دندان به دلیل اتصال محکم به استخوان فک علارغم پروتز های دندانی در جای خود لیز نخورده یا جابه جا نمی شوند در نتیجه استرس و نگرانی را د هنگام غذا خوردن یا صحبت کردن از شما دور می کند. پس اگر هنوز اقدام به درمان خود نکرده اید یا تصمیم به انجام پل یا پروتز دندانی داشتید توصیه می شود کیفیت را فدای قیمت نکنید واز تصمیماتان صرف نظر کرده و اقدام به کاشت ایمپلنت کنید.

انواع ایمپلنت های زیبای دندانی
ایمپلنت ایندواستیل : این ایمپلنت در هنگام عمل جراحی به طور مستقیم در استخوان فک کاشته می شود و پس از بهبودی و ترمیم بافت لثه به جراحی دوم به منظور اتصال به ایمپلنت اصلی نیاز پیدا می کند. در نهایت تاج دندان بر روی اباتمنت متصل می شود.
ایمپلنت ساب پریو استیل : این ایمپلنت از یک قالب فلزی که بر روی استخوان فک در زیر بافت لثه نصب می شود تشکیل شده است .سپس با بهبود بافت لثه قالب به استخوان فک ثابت می شود و در نهایت تاج دندان بر روی پست هایی که به قالب متصل و از لثه بیرون زده اند متصل می شوند.

کاشت ایمپلنت دندان چه مزایایی دارد؟
ایمپلنت ها به دلیل آن که همانند دندان های طبیعی خودمان است ظاهری زیبا را برای چهره ی ما خلق می کند و موجب لبخندی دلنشین برای ما می شود. این ایمپلنت ها به دلیل آن که به استخوان فک ما متصل می شوند از ثبات و استحکام بالایی بر خوردارند و همین امر موجب طولانی بودن عمر آن ها می باشد. یکی از مهم ترین یا در اصل بهترین ویژگی ایمپلنت دندان این است که نگرانی های ناشی از افتادن یا جابه جایی همانند دندان مصنوعی را ندارد. چرا که ممکن است در صورت استفاده از پروتز های دندانی در هنگام صحبت کردن یا غذا خوردن دچار لغزش شده و باعث شود دیگران شما یا نزدیکانات را مورد تمسخر خود قرار دهند اما ایمپلنت دندان این نگرانی ها را از بین برده و شما با خیالی آسوده می توانید صحبت کرده یا به راحتی غذایتان را میل کنید. همچنین به دلیل عمر طولانی که دارد تا حدود ۱۰ سال به درمان مجدد و تعویض آن احتیاجی پیدا نمی کنید. البته این مورد در صورتی است که از ایمپلنت با کیفیت و مرغوب استفاده کنید و مهم تر از آن زیر نظر پزشکی متخصص باشد. دکتر آقاجری با استفاده از بهترین برند های معروف ایمپلنت در دنیا کاشتی با کیفیت با طول عمری بالا را برای شما انجام می دهد.پس در انتخاب خود شک نکنید و با شماره های درج شده تماس بگیرید و درمان خود را شروع کنید.
شماره ۰۲۱۲۲۸۸۷۵۴۷ – ۰۹۳۸۴۴۴۴۵۹۵
https://draghajeri.com

چگونگی انتخاب بهترین سمعک

مقاله قبلی

آیا جهش‌های ویروس کرونا این بیماری را خطرناک‌تر کرده است؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تبلیغات