میثم شکری ساز بیکاری را ریشه کن می کند
تبلیغاترپورتاژ خبری

میثم شکری ساز بیکاری را ریشه کن می کند

میثم شکری ساز بیکاری را ریشه کن می کند

همان طور که می دانید در حال حاضر به دلیل مشکلاتی که پیش آمده دولت کشور های جهان سوم و حتی پیشرفته از عهده بر آورد کردن نیاز های مردم بر نمی آیند و همواره در پی پیدا کردن تکنیک هایی هستند که بتوان از آن طریق مسائل به وجود آمده را از میان برداشت. ایران نیز از این موانع به دور نبوده و تا حدودی مردم در حال دست و پنجه نرم کردن با معضلات اقتصادی می باشند. از این رو جامعه این کشور در سال های اخیر به دلیل فشار های بین المللی و تحریم های نا عادلانه در شرایط اقتصادی و سیاسی بدی قرار گرفته و به همین دلیل تعداد بی شماری  از کسب و کار ها و مشاغل را با مشکلات زیادی رو به رو کرده است.

حال اگر اجتماعی با بیکاری مواجه نباشد، می توان آن را به گونه ای از  این منجلاب نجات داد اما این در حالی است که متاسفانه در عصر کنونی تعداد زیادی از جوانان بیکار بوده و از مدارک تحصیلی خود هیچ استفاده ای نمی کنند. همان طور که از وضعیت جوامع امروزی در ایران و سایر کشور های توسعه نیافته مشخص است، بیکاری و فقر می تواند باعث تبدیل شدن جامعه به باتلاقی از فساد و تباهی گردد. در نتیجه دولت ها نیز در جست و جوی یافتن مسیری ایده آل برای رفع این مشکل بزرگ هستند تا بتوانند با اشتغال زایی مسائل پیش آمده را به راحتی از میان بردارند. از آن جایی که برخی از بزرگ مردان اقتصادی کشور ها به دلیل عدم بی کفایتی و نداشتن اطلاعات مالی و سرمایه داری، به تنهایی قادر به انجام این پروژه بزرگ نیستند،  همین دلیل لازم است افرادی که دستی در کار دارند و توان انجام کار های بزرگ را در خود دیده اند، به یاری این جوانان بشتابند و با همکاری مسئولین اقدامات مهمی را برای رفع این مشکل به انجام رسانند.

برای رفع مشکلات جامعه، دست بکار شوید

همان طور که در بین عموم مردم دیده می شود، معمولا تعداد زیادی عادت کرده اند تا کسی ناگهانی از راه برسد و برای رفع مشکل کاری کند، اما همیشه این طور نیست و نباید از مسئولین و دیگران انتظاری داشت تا آن ها در این مسیر قدمی محکم بردارند. چراکه ممکن است آن ها به تنهایی قادر به انجام این کار نباشند و یا به دلیل کهولت سن نتوانند دانش خود را افزوده و مهارت های اصلی را تقویت نمایند. اما واقعا دیگر زمان آن رسیده است که همه دست از این دیدگاه برداشته و خود برای موفقیت و کامیابی قدمی موثر برداریم. همچنین برای دست یابی به آنچه که می خواهیم به این باید به این باور برسیم که تنها کسی که قادر است به شخص کمک کند، خود اوست. یکی از افرادی که عمیقا به این باور رسیده و از تلاش های شبانه روزی دست بر نداشته، دکتر میثم شکری ساز است. لازم به ذکر می باشد که ایشان با تکیه بر توانایی ها و تجاربی که در این سال ها به دست آورده، توانسته قدم بزرگ و ارزشمندی  را در راستای خدمت رسانی به جامعه خود بردارد. میثم شکری ساز هم می توانست مانند عده ای دیگر به فکر خودش باشد، اما تصمیم گرفت نگاه ویژه ای بر توانایی ها و استعداد های جوانان جامعه داشته باشد و با تکیه بر استعداد ها و تاکید بر آموزش و مهارت آموزی، نیرو های آماده کاری را تربیت نموده که هر جامعه ای آرزوی داشتن آن ها را در خود ببیند. به همین دلیل بود که میثم شکری ساز در سال گذشته که سال اقتصاد مقاومتی نامیده شده بود، به معنای واقعی کلمه توانست این عبارت را اجرایی نماید.

گام های بلند میثم شکری ساز در پیشرفت اقتصادی

همان طور که می دانید در جامعه امروزی به دلیل اتفاق های پیش آمده، بسیاری از روزمره گی ها دچار ابهام و مشکل شده که مردم حتی برای بر طرف کردن نیاز های اساسی شان هم باید بجنگند و به اصطلاح از صبح تا شب بدوند و به هیچ چیز هم  نرسند. اولین زمان نیست که این اتفاق می افتد و این موانع ممکن است مردم را بی دلیل درگیر کند. زلزله، سیل، بیماری های همه گیر و حتی دزدی دولت مردان و از میان برداشتن سرمایه های ملی می توانند از جمله مهم ترین دلایل برای به وجود آمدن مشکلات باشند.

میثم شکری ساز بیکاری را ریشه کن می کند

همچنین وضعیت جامعه به گونه ای شده که اغلب از شرایط کنونی خود گله مند بوده و صاحبان کسب و کارها نیز به زانو در آمده اند. چرا که هر چه تلاش می کنند، امکان رفع آن مساله  و ادامه حیات برای شان سخت خواهد بود. بدین منظور افراد شایسته و آگاهی نسبت به مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی، نظیر میثم شکری ساز در تلاشند تا بذر توسعه صنعتی را در میان مردم و سایر سازمان ها پراکنده کنند و طعم میوه اشتغال، افزایش درآمد، استانداردهای بهتر برای زندگی و رشد اقتصادی جامعه را به مردم بچشانند. در چنین شرایطی، کار آفرینانی مانند او شبانه روز مطالعه می کنند، مهارت های حرفه ای و تخصصی را افزایش می دهند اما میثم شکری ساز، سازمانی تحت عنوان هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد را پدید آورد تا از طریق آن با تربیت نیروی متخصص  قدمی بزرگ در راستای حل مشکلات برداشته باشد.

موفقیت های پی در پی میثم شکری ساز

میثم شکری ساز را به عنوان یک جوان سی و چند ساله است که عنوان کارآفرین برتر و مدیر برتر را در سال های اخیر به خود اختصاص داده و در حوزه های مختلفی نظیر مدیریت، کارآفرینی، روانشناسی، بازاریابی و فروش تبحر و تخصص خاصی دارد و توانسته با تکیه بر این مهارت های حرفه ای رویا های افراد زیادی را در رسیدن به اهداف شان محقق سازد. او که ابتدا کار خود را با مدیریت مرکز آموزش مجازی پارس آغاز کرد، اکنون مدیر عامل هولدینگ پارس پندار نهاد می باشد و افتخار این را دارد که بالغ بر پانصد نیروی کار جوان و فعال زیر چتر حمایتی به کار گیرد تا آن ها بتوانند برای خود و خانواده شان کسب درآمد کنند. اما این تمام ماجرا نیست و نخواهد بود و همواره، میثم شکری ساز در حوزه های تحقیقاتی و پژوهشی زیر هم فعالیت های چشم گیری انجام داده و انجام خواهد داد.

میثم شکری ساز بیکاری را ریشه کن می کند

مجله سلامتی پلاس ماد

سندروم تورت چیست؟

مقاله قبلی

تشخیص و درمان زگیل تناسلی در زنان و مردان

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تبلیغات