کاشت مو به روش SFIT
تبلیغات

کاشت مو به روش SFIT

کاشت مو به روش SFIT

کاشت مو به روش SFIT طاسی دیگر اتفاقی غم انگیز و لاینحل نیست. شما میتوانید دوباره رشد موهای خودتان را روی سرتان ببینید. یکی از جدیدترین روش‌های کاشت مو، روش SFIT بوده که با استفاده از این روش، بیمار، موهای طبیعی خودش را خواهد داشت. این موها قابل رشد بوده و برای کاشت این موها، نیازی به پرپشت بودن موهای پشت سر نیست. در این روش که نیاز به جراحی و بیهوشی ندارد، متخصص با استفاده از بی‌حسی موضعی، فولیکول‌های مو را به صورت دانه‌ای و یا گروهی با استفاده از هولدرهای دستی از بانک مو خارج و در قسمت مورد نیاز می‌کارد.

طاسی را با موی طبیعی خودتان درمان کنید!

کاملا طبیعی ، قابل رشد و مقرون به صرفه، بدون درد و خونریزی! در مورد کاشت مو ، آن هم در سالهای اخیر چیزهای زیادی شنیده اید و شاید بسیاری از کسانی که به روش های سنتی و با جراحی اقدام به این عمل کرده باشند، شما را از جراحی و اقدام به این عمل ترسانده اند. کلینیک تخصصی ایران مهر با استفاده از تجارب متخصصین خود همواره به عنوان یکی از معتبرترین مراکز ، رضایت بیماران خود را فراهم نموده و در کاشت مو در تبریز ، زیباسازی ، ترمیم و نگهداری پوست و موی عزیزان همواره همراه و هم گام بیماران گرامی است . اما در روش SFIT یا همان FIT نیازی به جراحی و بیهوشی چند ساعته نیست.

گرچه شاید مدت زمان بیشتر و یا تعداد جلسات بیشتری را برای کاشت مو صرف کنید اما از جراحی و خونریزی خبری نخواهدبود . این روش اولین بار در سال ۲۰۱۴ توسط دکتر احمد حسین پور در انجمن بین المللی جراحان پیوند مو در شیکاگوی آمریکا مطرح شد و مورد تایید و استقبال همگی جراحان قرار گرفت. که البته روش پیشرفته تر آن به نام U.FIT(Unshaven FIT) فقط در دو نقطه ی جهان یعنی ایران و کانادا و کلینیک های دکتر حسین پور انجام می شود. اما باید توجه داشت که با وجو این که این روش به علت عدم نیاز به جراحی نسبت به روش FUT مورد پسند عموم واقع شده است ، لازم است که در مراکز کاملا تخصصی و زیر نظر متخصص مربوطه انجام پذیرد.

باید خاطر نشان کرد که انجام این تکنیک در مکانهای نامعتبر و توسط افراد غیر متخصص ممکن است عوارضی همچون ایجاد سوراخ و حفره در محل های کاشت و یا بجا ماندن اسکار هولدرهای دستی در پوست سر و آسیب شدید به بانک مو را به همراه داشته باشد. همچنین ممکن است به علت طولانی شدن زمان کاشت، پیاز و ریشه موهای برداشت شده به علت عدم خونرسانی از بین بروند و بعد از گذشت ۶ تا ۸ ماه موهای کاشته شده مثل موهای عروسک غیر طبیعی و زشت رشد نمایند . بنابراین برای گرفتن نتیجه ی دلخواه از این روش، نیازمند یک متخصص حرفه ای با مهارت بالای کاشت مو خواهید بود تا شاهد کاشت مو با تراکم عالی ، خط رویش کاملا طبیعی و عدم وجود نمای عروسکی شکل باشید.

 

کاشت مو به روش SFIT

مجله سلامتی پلاس ماد

کودکان در همه‌گیری ویروس کرونا

مقاله قبلی

گفت و گو با کارمند بانک ملت که به کرونا مبتلا شد و بهبود یافت

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تبلیغات