تبلیغات

چگونه می توان با پیکر تراشی به اندامی ایده آل دست پیدا کرد؟

پیکرتراشی و لیپوماتیک در دسته جراحی های زیبایی قرار گرفته است. بنابراین بسیاری از افراد می توانند از آن ها برای رسیدن به وزن و اندام ایده آل خود استفاده نمایند. بنابراین شما می توانید به راحتی در صورت صلاحدید پزشک خود از این نوع جراحی های زیبایی استفاده نمایید. تنها مسئله ای که وجود دارد و بسیاری از پزشکان آن را به بیماران خود گوشزد می کنند، این است که این نوع جراحی های زمانی انجام می پذیرد که شما تمامی راه ها را برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل امتحان کرده باشید و در صورت جواب نگرفتن از پیکرتراشی و لیپوماتیک برای کاهش وزن خود کمک بگیرید. از مزایای مهم این نوع جراحی ها این است که شما به راحتی می توانید با یک برنامه ریزی درست پس از عمل به یک اندام خوب و ایده آل برسید.

پیکر تراشی و لیپوماتیک در چه صورتی می تواند در کاهش وزن به شما کمک کند؟
رسیدن به یک اندام ایده آل در بسیاری از موارد نیازمند زمان بوده، چراکه ورزش و رژیم می تواند در مدت زمان کوتاهی شما را به نتیجه دلخواهتان نرساند.بنابراین شما به روش های نیاز پیدا می کنید که بتوانید از طریق آن وزن خود را کم کنید. بسیاری از افراد پس از مدت ها باشگاه رفتن و استفاده از رژیم های گوناگون نمی توانند به وزن ایده آلی دست پیدا کنند. بنابراین تلاش می کنند تا از طریق راهی بهتر این کار را انجام بدهند. یکی از موثر ترین راه ها برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل استفاده از جراحی هایی چون پیکرتراشی و لیپوماتیک است. بنابراین شما می توانید پس از انجام دادن فعالیت های ورزشی و استفاده از رژیم های گوناگون و نتیجه نگرفتن از آنها به پزشک با تجربه ای چون دکتر شاپور عزیزی مراجعه کرده و از او درخواست کنید، تا بررسی شرایط بدنی شما این جراحی ها را برای شما انجام دهد.

پیکرتراشی چگونه می تواند به افراد کمک کند؟
پیکر تراشی شاید نتواند بر روی اشتها، گوارش و سوخت ساز بدن شما اثر بگذارد ولی سبب می شود که وزن شما تا حد زیادی کاهش پیدا کند. رسیدن به یک اندام ایده آل آرزوی بسیاری از افراد است بنابراین شما می توانید با در نظر گرفتن شاخص بدنی خود و بررسی بسیاری از موارد از جمله بیماری های زمینه ای برای انجام دادن این جراحی اقدام نمایید. پیکر تراشی می تواند سبب شود که پزشک معالج شما در صورت صلاحدید خود بخش هایی از بدن شما که دارای چربی اضافه است را بتراشد تا اندام شما به حالت ایده آلی که در ذهن شما است، برسد. به طور کلی چربی ها در بخش های مختلف بدن افراد از جمله پهلوها، شکم، پاها و بازوها تجمع می یابد که همین چربی های اضافه در بدن افراد سبب می شود تا آنها به اندام دلخواه خود نرسند.
انواع پیکرتراشی ها که پزشکان به بیماران خود توصیه می کنند؟
پیکرتراشی یا لیپوماتیک می تواند با هدف خالی نمودن چربی ها در فرم دهی به اعضای بدن می تواند به بسیاری از بیماران کمک نماید. بسیاری از پزشکان با بررسی شرایط بیماران خود، یکی از انواع پیکرتراشی را برای بیماران خود انتخاب می کنند. حال ما در این بخش سعی داریم شما را با انواع جراحی های پیکرتراشی آشنا نماییم.
● لیپولیزر
● بادی جکت
● ساکشن
● لیپوساکشن
● لیپوماتیک
چه افرادی اجازه دارند از پیکرتراشی استفاده کنند؟
بسیاری از افراد در تلاش هستند تا در کاندیدای افرادی قرار بگیرند که بتوانند از این نوع عمل استفاده نمایند. بنابراین بسیاری از افراد که فکر می کنند می توانند از این عمل استفاده کنند، متاسفانه اگر فاکتورهای لازم برای عمل را نداشته باشند نمی توانند جزو افرادی که پیکر تراشی میکنند قرار بگیرند.
● داشتن چربی موضعی در برخی از نواحی بدن
● ایجاد مشکلات حرکتی
● آسیب دیده مفصل های پا
● جواب نگرفتن از رژیم و ورزش

باید ها و نبایدها عمل پیکر تراشی
بسیاری از افراد در تلاش هستند تا از طریق استفاده کردن از این جراحی به وزن ایده آل خود دست بیابند. بنابراین آگاهی داشتن از باید و نبایدهای قبل از عمل می تواند به شما کمک کند، تا سریع تر به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.
● استفاده از داروهای رقیق کننده خون، سه هفته پیش از انجام عمل ممنوع است
● استعمال دخانیات می تواند شما را از کاندید بودن در بیاورد
● عدم مصرف الکل قبل از عمل
● ناشتا بودن بیمار قبل از عمل
● استفاده از غذاهای مغذی و مقوی پیش از انجام عمل
● عدم مصرف مواد کافئین دار به مدت سه روز
همچنین پس از انجام شدن عمل پیکرتراشی نیز بیمار به مراقبت هایی نیاز دارد، تا از طریق آن بتوان به راحتی نتیجه عمل خود را مشاهده نماید.
● محل بخیه زده شده نباید به هیچ وجه جلوی رشد باکتری و انواع میکروب ها قرار بگیرد
● در صورت تجویز قرص پس از عمل، آن را مصرف نمایید
● از انجام دادن فعالیت های سنگین پس از عمل بپردازید
● استعمال دخانیات پس از عمل میتواند تاثیر بدی بر روی بیمار بگذارد
● برای جلوگیری از مشکلات گوارشی، بهتر است پس از عمل از غذاهای نرم و سبک استفاده شود

پس:
● اگر از تجمع چربی در نواحی مختلف بدن خود رنج می برید، بهتر است از جراحی های لیپوماتیک استفاده نمایید.
● اگر دارای اضافه وزن و مشکلات مفصلی هستید، می توانید با استفاده از جراحی های پیکر تراشی از شر چربی های اضافه خلاص بشوید.
بنابراین اگر پس از مدت ها ورزش کردن و استفاده از رژیم های گوناگون به وزن و اندام دلخواه خود نرسیدید، حتما از جراحی های پیکرتراشی و لیپوماتیک استفاده نمایید.

بهترین دندانپزشک تهران و همچنین عوامل موثر در هزینه ایمپلنت دندان

مقاله قبلی

پرپشت شدن مو با تغذیه مناسب (تغذیه بعد از کاشت مو)

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در تبلیغات